Турбаза “АрселорМіттал Кривий Ріг” починає роботу з 19 червня

Працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПП «Стіл Сервіс», ТОВ «Ливарно-механічний завод», а також їхні близькі родичі мають можливість провести дозвілля на турбазі. До кола осіб, які можуть скористатися цією пропозицією, входять:

  • чоловіки або дружини,
  • батьки,
  • діти віком до 23 років.

У разі зміни планів відпочинку, путівку можна повернути не пізніше ніж за три робочі дні до запланованої дати заїзду. При цьому грошові кошти будуть відшкодовані відповідно до обраного способу оплати.

Сезон відпочинку на турбазі триватиме до 31 серпня.

Автор

різне

Залишити коментар

DMKD.DP.UA
Політика конфеденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий користувацький досвід. Інформація з файлів cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, а також допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найцікавішими та найкориснішими.

Докладніша інформація про нашу політику конфіденційності за посиланням.