Сьогодні, 29 травня, у місті Кривий Ріг сталася чергова атака з боку російських бойових сил, внаслідок якої зафіксовано пошкодження транспортних засобів. Про це інформує WWW.DMKD.DP.UA з посиланням на виконувача обов’язків голови Криворізької районної військової адміністрації Віталія Шпака.
Пошкодження інфраструктури та транспорту
За його словами, російська армія знову застосувала безпілотний літальний апарат для нанесення удару по місту. Внаслідок цієї ворожої дії були пошкоджені:
- міський автобус;
- легковий автомобіль;
- лінія електропередач, що призвело до тимчасових перебоїв з електропостачанням.
У той же час по території інших населених пунктів Криворізького району протягом дня обстрілів не зафіксовано. Ситуація там залишалася стабільною і безпечною для мешканців.