, ,

Жителям Кривого Рогу радять готуватися до морозів і снігу — коли прогнозують потепління

Левієва Каріна

07.04.2026

На поточному тижні територію України очікує значне зниження температури повітря, а в окремих регіонах прогнозуються заморозки та випадання снігу.

Інформацію повідомила DMKD.DP.UA із посиланням на відомого метеоролога Наталію Діденко.

7 квітня в Україну прийде новий холодний атмосферний фронт, що призведе до зниження добової температури до +6…+9 °С у денні години. Водночас на півдні та сході країни збережеться відносне тепло — до +13 °С. Проте вже наступного дня, 8 квітня, охолодження пошириться і на ці території.

У період 8–9 квітня існує ймовірність випадання мокрого снігу, а жителів західних, північних, північно-східних та частини центральних областей попереджають про можливі нічні заморозки.

  • Очікується посилення північно-західного вітру;
  • Місцями прогнозуються штормові пориви зі швидкістю 15–20 метрів за секунду.

Різка зміна погодних умов може спричинити загострення серцево-судинних захворювань, головний біль, коливання артеріального тиску та підвищену сонливість.

Повернення тепла прогнозується після святкування Великодня – орієнтовно з 14–15 квітня.

Автор

різне

Залишити коментар