, ,

Жителі Кривого Рогу отримають дозвіл користуватися таксі під час комендантської години: подробиці

Левієва Каріна

06.02.2026

З 7 лютого жителі Кривого Рогу отримають можливість цілодобово викликати таксі, включно з періодом комендантської години. Таке нововведення запроваджує сервіс Uklon для поїздок до пунктів незламності, місць обігріву чи заряджання пристроїв, а також для доставки необхідних продуктів харчування.

Про це інформує «Перший Криворізький» з посиланням на офіційну пресслужбу сервісу.

Рішення про розширення графіка роботи прийнято у відповідь на постанову уряду та публічний заклик Президента України щодо підтримки громадян у період надзвичайної ситуації в енергетичній сфері.

Важливі умови та умови використання послуги вночі наступні:

  1. Замовлення таксі в комендантський час можливе лише за нагальних обставин.
  2. Серед обґрунтованих потреб – поїздки до пунктів надання допомоги, медичних установ або залізничних вокзалів.
  3. Водії, що здійснюють перевезення у комендантський час, зобов’язані мати спеціальні перепустки.

Крім Кривого Рогу, з 7 лютого подібний цілодобовий режим роботи сервісу запроваджується також у шести інших українських містах:

1. Дніпро
2. Запоріжжя
3. Миколаїв
4. Суми
5. Харків
6. Чернігів

Загалом безперервна робота служби наразі забезпечується вже у 26 містах України.

Раніше повідомлялося, що Пункти незламності в Кривому Розі оснащуватимуться інтернетом, який функціонує без електропостачання. Знайти найближчий Пункт незламності можна за допомогою мобільного додатку «Дія». Для цього потрібно зайти у розділ «Сервіси», де доступна актуальна карта з точними адресами.

Автор

різне

Залишити коментар