,

За тиждень енергетики відновили електропостачання в понад 100 тисяч домогосподарств Дніпропетровщини

Левієва Каріна

15.04.2026

Протягом минулого тижня аварійні бригади ДТЕК «Дніпровські електромережі» відновили електропостачання для 114,6 тисяч родин у Дніпропетровській області, які залишилися без світла через російські обстріли. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Енергетики відновили світло для понад 100 тисяч домогосподарств на Дніпропетровщині

Спеціалісти підприємства оперативно ремонтують пошкоджені лінії електропередач і електрообладнання, одразу після отримання відповідних дозволів від Збройних сил України та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Основною метою фахівців є забезпечення електроенергією міст і сіл, що є важливим для безперебійного функціонування інфраструктури та повсякденного життя мешканців регіону.

Варто зазначити, що протягом періоду з 6 по 12 квітня ворог активізувати ракетні удари по Дніпропетровщині, що призвело до значних пошкоджень енергетичної інфраструктури та викликало масові аварійні відключення. У цей час:

  • 114 630 домогосподарств відновили доступ до електроенергії;
  • ремонтні бригади працювали у посиленому режимі, попри складні умови в прифронтових зонах.

Упродовж останнього дня минулого тижня аварійні бригади відновили постачання світла у понад 30 тисяч домівок у 32 прифронтових населених пунктах області, які були знеструмлені внаслідок нових обстрілів. Роботи щодо ліквідації аварій на електромережах починаються негайно після отримання відповідних санкцій від Збройних сил України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Незважаючи на ускладнену безпекову обстановку в найближчих до лінії розмежування районах, енергетики докладають максимум зусиль, щоб якомога швидше усунути аварійні пошкодження та відновити подачу електроенергії для мешканців регіону, забезпечуючи стабільність і надійність енергопостачання.

Автор

різне

Залишити коментар