, , ,

Вранці 26 березня в Кривому Розі стався вибух

Левієва Каріна

26.03.2026

Сьогодні, 26 березня, зранку у Кривому Розі знову зафіксовано атаку ворога за допомогою безпілотних літальних апаратів. Мешканці міста почули потужний вибух.

1. Близько 05:00 моніторингові служби оголосили повітряну тривогу у зв’язку з підвищеною загрозою атаки ворожих безпілотників.
2. Жителі різних частин міста чули характерні звуки безпілотних літальних апаратів типу «шахед», які пролітали над житловими будинками.
3. Приблизно о 06:30 в районі міста пролунав вибух, що став наслідком атаки.

Наразі офіційних даних щодо масштабу пошкоджень та можливих жертв поки що немає. Оголошена повітряна тривога триває, тож мешканцям рекомендують залишатися у безпечних укриттях до відбою.

Оновлення станом на 07:55:

  • Пошкоджено об’єкт міської інфраструктури.
  • Попередня інформація свідчить, що постраждалих серед населення немає.
  • Деталі та наслідки події ретельно з’ясовуються.

Для оперативного отримання найактуальніших новин про ситуацію в Кривому Розі та Україні загалом, стежти за оновленями на сайті.

Автор

різне

Залишити коментар