Трагедія у Кам’янському: під час пожежі загинула дитина
21 травня 2026 року у місті Кам’янське сталася трагедія, пов’язана з пожежою у житловій багатоповерхівці. Під час загоряння у квартирі загинула 8-річна дитина, яка, на жаль, не змогла покинути осередок вогню вчасно.
Основні деталі події:
- Місце події: житловий будинок у Кам’янському.
- Постраждала особа: восьмирічний хлопчик.
- Обставини: пожежа виникла в одній із квартир багатоповерхового будинку.
- Результат: дитина загинула у вогняній пастці.
Рятувальні служби ДСНС оперативно прибули на місце пожежі, проте, незважаючи на їх зусилля, восьмирічна дитина не змогла вибратися з охопленої вогнем квартири. Подію фіксують як надзвичайну ситуацію високої категорії критичності.
Інформація про пожежу набула широкого розголосу завдяки публікаціям у медіа з відповідними фотоматеріалами, які ілюструють масштаби лиха. Зокрема, на ресурсі WWW.DMKD.DP.UA розміщено світлини з місця події, що додають візуального підтвердження трагедії.
Ця сумна подія вкотре наголошує на важливості дотримання правил пожежної безпеки в багатоповерхівках та необхідності пильності з боку дорослих за безпекою дітей у побуті.