, ,

У населеному пункті на Дніпропетровщині з 1 квітня підвищать плату за воду

Левієва Каріна

24.03.2026

З 1 квітня 2026 року у місті Самар запроваджуються оновлені тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Зміни у тарифах передбачають:

  • перегляд вартості питної води, що подається у домоволодіння та комерційні об’єкти;
  • коригування цін на послуги з відведення використаної води до систем каналізації;
  • приведення тарифів у відповідність до сучасних нормативів та економічних умов.

Нове тарифне регулювання має на меті забезпечити стабільність роботи водопровідно-каналізаційної інфраструктури та покращення якості обслуговування мешканців міста Самар. Водночас мешканці отримають оновлену інформацію про складові тарифів, що розраховані з урахуванням витрат на експлуатацію, модернізацію мереж та екологічний контроль.

Таким чином, з 1 квітня 2026 року споживачі централізованих систем водопостачання та водовідведення у місті Самар будуть користуватися послугами на умовах нових фінансових тарифів, які відображають актуальні реалії галузі.

Автор

різне

Залишити коментар