У Криворізькому районі затримали браконьєра з 60-метровою сіткою

Затримання браконьєра на Криворіжжі

У Криворізькому районі викрили порушника рибальства, який здійснював вилов риби з використанням надувного матраца та сітки. Чоловік зловживав забороненими знаряддями лову, виловивши понад 100 рибин. Завдані збитки державі оцінюються у 242 тисячі гривень.

Основні деталі випадку:

  1. Засоби риболовлі: надувний матрац, що використовувався як платформа для риболовлі, та сітка довжиною 60 метрів, яка є забороненим знаряддям лову.
  2. Обсяг вилову: понад 100 екземплярів риби, які виловив правопорушник.
  3. Оцінка завданих збитків: збитки державі склали 242 тисячі гривень, що свідчить про значний масштаб правопорушення.

Дана ситуація є черговим прикладом боротьби з браконьєрством на водоймах регіону, що потребує посилення контролю та профілактичних заходів для збереження рибних ресурсів.

Автор

різне

Залишити коментар

DMKD.DP.UA
Політика конфеденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий користувацький досвід. Інформація з файлів cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, а також допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найцікавішими та найкориснішими.

Докладніша інформація про нашу політику конфіденційності за посиланням.