У Кривому Розі за період з 26 лютого по 1 березня патрульні поліцейські опрацювали понад 1700 звернень громадян і задокументували численні порушення правил дорожнього руху. За ці дні у місті трапилося 26 дорожньо-транспортних пригод, у яких постраждали чотири особи. Загиблих унаслідок аварій не зафіксовано.
Згідно з інформацією, telegram-каналу в.о. голови Криворізької районної військової адміністрації Віталія Шпака, правоохоронці виконали такі завдання:
- опрацювали 1706 викликів та звернень;
- оформили 672 адміністративні матеріали;
- з них 104 протоколи стосувалися порушень безпеки на дорогах;
- винесли 537 постанов за різні порушення;
- склали 43 протоколи за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння відповідно до статті 130 КУпАП.
Дані показники свідчать про активність правоохоронних органів у сфері контролю за дотриманням правил дорожнього руху в Кривому Розі.