,

У Дніпропетровській області зводять водопровід для 18 тисяч жителів після вибуху Каховської ГЕС

Левієва Каріна

24.05.2026

Будівництво водопроводу на Дніпропетровщині

У Дніпропетровській області тривають роботи з будівництва нової магістралі водопостачання, яка забезпечить централізованою водою близько 18 тисяч мешканців регіону. Цей масштабний проєкт було розпочато у відповідь на наслідки руйнування Каховської гідроелектростанції, що стало причиною значних проблем із водопостачанням у Приазов’ї.

Цілі будівництва водогону

  1. Надання стабільного доступу до питної води мешканцям приблизно 18 тисяч населених пунктів і селищ.
  2. Відновлення якісної інженерної інфраструктури після підриву Каховської ГЕС.
  3. Забезпечення довгострокової сталості водопостачання в постраждалому регіоні.

Згідно з планом, завершення будівельних робіт та введення водогону в експлуатацію очікується впродовж літнього періоду цього року. Це дозволить значно покращити умови життя жителів Дніпропетровщини, які наразі стикаються з обмеженнями у доступі до централізованої води.

Автор

різне

Залишити коментар