У Дніпрі засудили чоловіка, який жорстоко побив співмешканку до смерті

У місті Дніпро судова інстанція визнавла винним 37-річного чоловіка, який під час конфлікту завдав своїй співмешканці смертельних тілесних ушкоджень. За вчинене кримінальне правопорушення йому було призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

Основні факти справи:

  • Обвинувачений — 37-річний чоловік, який проживав зі своєю співмешканкою.
  • Подія трапилася під час виникнення побутового конфлікту.
  • Результатом конфлікту стали тяжкі тілесні ушкодження, що призвели до смерті жінки.
  • Суд визнав чоловіка винним у завданні тяжких тілесних ушкоджень зі смертельним наслідком.
  • Винесено вирок у вигляді 8 років ув’язнення.

Ця справа є черговим прикладом гострого ставлення правосуддя до випадків насильства в сім’ї, що мають трагічні наслідки для постраждалих.

Автор

різне

Залишити коментар

DMKD.DP.UA
Політика конфеденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий користувацький досвід. Інформація з файлів cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, а також допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найцікавішими та найкориснішими.

Докладніша інформація про нашу політику конфіденційності за посиланням.