У Дніпрі розпочався капітальний ремонт ескалатора на станції метро «Металургів», якому вже понад 35 років. Ці роботи триватимуть до березня 2027 року і стануть другою реконструкцією ескалатора з часу його введення в експлуатацію у 1990 році.
Деталі модернізації та заходи для пасажирів
Ремонт передбачає повне оновлення технічного обладнання та модернізацію конструкції ескалатора, що забезпечить його надійність і безпеку роботи на довгі роки. Щодо потенційних незручностей для пасажирів метро під час ремонту, передбачено:
- Організацію альтернативних маршрутів та додаткових виходів для забезпечення руху пасажирів;
- Підвищення контролю за безпекою в місцях проведення ремонтних робіт;
- Інформування громадськості про тимчасові зміни у роботі станції.
Ці заходи мають мінімізувати можливі труднощі для пасажирів під час проведення ремонтних робіт.
Більше новин про життя міста читайте на WWW.DMKD.DP.UA.