,

У Дніпрі почали курсувати нові сучасні трамваї з низькою підлогою

Левієва Каріна

16.06.2026

Модернізація електротранспорту в Дніпрі

У місті Дніпро продовжується активне оновлення міського електротранспорту. 16 червня на маршруті №1 розпочав роботу другий сучасний низькопідлоговий трамвай моделі K1T306. Цей новітній трамвай, що відрізняється зручністю та енергоефективністю, вже доступний для пасажирів, забезпечуючи комфортне й безперешкодне пересування містом.

Основні факти про новий трамвай та оновлення у Дніпрі:

  • Другий низькопідлоговий трамвай K1T306 впроваджено з метою оновлення міського рухомого складу.
  • Трамвай курсує маршрутом №1, що є одним із ключових маршрутів електротранспорту в Дніпрі.
  • Завдяки низькопідлоговій конструкції пасажири можуть легко заходити і виходити з вагона, включно з людьми з обмеженими можливостями та пасажирами з дитячими візочками.
  • Впровадження сучасних трамваїв відповідає стратегії міста щодо модернізації громадського транспорту та покращення умов перевезення.

Зазначимо, що розширення парку електротранспорту відбувається на високому технічному рівні, що сприяє підвищенню якості послуг та екологічності руху міськими маршрутами. Нові трамваї розроблено з урахуванням сучасних стандартів комфорту та безпеки, що забезпечує мешканцям Дніпра та гостям міста приємний та безпечний досвід пересування.

Дніпро підтверджує свій намір ставати містом з комфортною транспортною системою, в якій поєднуються інновації, доступність і турбота про пасажирів. Виведення на маршрут другого низькопідлогового трамвая K1T306 є наступним кроком у цьому напрямку.

Автор

різне

Залишити коментар