У Дніпрі ліквідували аварійні конструкції будинку, пошкодженого внаслідок російського обстрілу центру міста

У Дніпрі завершили демонтаж аварійних конструкцій будинку, який постраждав внаслідок ракетної атаки на середмістя міста. Роботи відбуваються на вулиці Виконкомівській, де розташований будинок №24-А. Про це повідомляє WWW.DMKD.DP.UA, посилаючись на інформацію Дніпровської міської ради.

Основні аспекти ситуації

  1. Демонтаж аварійних конструкцій перебував на фінальній стадії.
  2. Зруйнована будівля постраждала внаслідок вибуху російської ракети 28 червня 2024 року.
  3. Через ризик обвалення деякі сегменти розбирали вручну, щоб уникнути додаткових пошкоджень навколишніх будівель і забезпечити безпеку працівників.
  4. Сам будинок наразі знаходиться у небезпечному стані, і тривала робота орієнтована на його стабілізацію та підготовку до подальшого відновлення.

Щодо перспектив відбудови

  • Після завершення робіт із демонтажу планується початок відновлювальних робіт.
  • Міська влада координує послідовність дій для повернення будинку до житлового стану.
  • Існують чіткі плани щодо реконструкції з урахуванням сучасних стандартів безпеки і комфорту для мешканців району.

Підсумовуючи, у Дніпрі йдуть системні заходи із демонтажу та приведення до ладу будинку, який постраждав під час російського обстрілу. Спеціалісти здійснюють усі необхідні заходи для забезпечення безпеки та розпочинають підготовку до масштабної реконструкції цієї частини середмістя.

Автор

різне

Залишити коментар

DMKD.DP.UA
Політика конфеденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий користувацький досвід. Інформація з файлів cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, а також допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найцікавішими та найкориснішими.

Докладніша інформація про нашу політику конфіденційності за посиланням.