, ,

У Дніпрі керівниця державної установи привласнила 500 000 гривень через фіктивних співробітників

Левієва Каріна

29.05.2026

Фінансові махінації у державній установі

У Дніпрі викрито колишню директорку однієї з державних установ, яка незаконно працевлаштувала чотирьох фіктивних співробітників. За їх відсутності на робочому місці сумарна сума виплат склала 500 000 гривень. Зокрема, встановлено, що ці особи жодного дня фактично не виконували трудові обов’язки, проте отримували заробітну плату.

Основні факти справи:

  • колишня керівниця установи допустила працевлаштування фіктивних працівників;
  • загальна сума виплачених коштів цим особам перевищила пів мільйона гривень;
  • зазначені особи не з’являлися на роботу і не виконували службових завдань.

Цей випадок є прикладом зловживань службовим становищем, що призвело до фінансових збитків державної установи. Триває розслідування обставин справи і встановлення відповідальних осіб.

Автор

різне

Залишити коментар