У Дніпрі чоловік задушив дівчину мотузкою та викинув її тіло в колектор

У Дніпрі поліція затримала чоловіка, який пів року переховувався після жорстокого вбивства своєї коханої. За даними слідства, зловмисник задушив жінку мотузкою, а тіло скинув у колектор.

Основні подробиці справи

  • Чоловік скоїв жорстоке вбивство, позбавивши життя свою кохану шляхом удушення мотузкою.
  • Після скоєного злочину він тривалий час уникав відповідальності, переховуючись від правоохоронців близько пів року.
  • Поліція здійснила серйозну роботу для встановлення місця перебування підозрюваного та його затримання.
  • Тіло загиблої знайдено у колекторі, що підкріплює висновок про злочинну діяльність чоловіка.
  • Відкрито кримінальне провадження за фактом вбивства, і тривають слідчі дії.

Ключові слова та теми, що стосуються справи: вбивство, чоловік вбив жінку, втікач, поліція, затримання, підозра, жорстокість, надзвичайна ситуація, запобіжний захід, новини Дніпра.

Інформація оновлюється, слідкуйте за подальшими новинами.

Автор

різне

Залишити коментар

DMKD.DP.UA
Політика конфеденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий користувацький досвід. Інформація з файлів cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, а також допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найцікавішими та найкориснішими.

Докладніша інформація про нашу політику конфіденційності за посиланням.