, , , , , ,

Троє жителів Дніпропетровщини постраждали через обстріли ворога 3 лютого

Левієва Каріна

03.02.2026

Унаслідок сьогоднішніх обстрілів збройних формувань Росії постраждали троє жителів Дніпропетровської області. Атаки здійснювалися з використанням різних видів зброї по Криворізькому, Нікопольському, Павлоградському та Синельниківському районах.

За інформацією, голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука, відзначаються такі наслідки нападів:

  • Криворізькому районі безпілотні літальні апарати вдарили по Новопільській та Грушівській територіальним громадам. Внаслідок цих атак виникла пожежа, постраждала інфраструктура та адміністративна будівля.
  • Нікопольський район був підданий ударам як дронами, так і артилерійськими засобами. Обстріли припали на районний центр, а також на Марганецьку, Мирівську, Червоногригорівську та Покровську сільські громади. На території Мирівської громади постраждала 58-річна жінка, яка отримала необхідну медичну допомогу. Пошкоджено два приватних житлових будинки та багатоквартирний будинок, дитячий садок, дві автівки і суттєво постраждала інфраструктура. Також зруйновано гараж.
  • У Павлоградському районі, в Троїцькій громаді, безпілотники нанесли удари, в результаті яких постраждали двоє осіб – 61-річний чоловік та 52-річна жінка. Синельниківський район зазнав ударів керованими авіабомбами по Покровській територіальній громаді, внаслідок чого були пошкоджені дев’ять приватних житлових будинків.

Варто додати, що впродовж ночі російські військові знову масово обстріляли Дніпропетровську область, застосовуючи безпілотники та ракетні системи.

Автор

різне

Залишити коментар