, ,

Принцип роботи дніпровського громадського транспорту 4 липня

Левієва Каріна

04.07.2026

Зміни у роботі громадського транспорту Дніпра

У місті Дніпро тривають комунальні та дорожні ремонти, через що тимчасово перекрито кілька ділянок вулиць. Це спричинило зміни у маршрутах громадського транспорту, які введені для забезпечення безперебійного руху та зручності пасажирів.

Зокрема, у роботі автобусів, трамваїв і тролейбусів відбулися наступні коригування:

  • Автобусні маршрути №55 та №75 здійснюють об’їзд через вулиці Арабатську, Кленову та Робочу, після чого повертаються до звичних схем руху.
  • Маршрут №156 курсує за маршрутом: вулиця Арабатська — вулиця Кленова — вулиця Робоча — вулиця Криворізька, а далі — за постійною трасою.
  • Автобусні маршрути №146А та №146Б тимчасово об’єднані в один маршрут, кінцеві зупинки якого розміщені на вулиці Робочій (в районі вулиці Кленової) та в районі перехрестя вулиці Криворізької і проспекту Металургів.

Щодо трамвайного руху:

  • Трамвайний маршрут №16 тимчасово повністю призупинено.
  • Трамвай №12 курсує за скороченим маршрутом — від площі Старомостової до вулиці Сікорського.

Рух тролейбусів також підпав під зміни:

  • Тролейбуси №8 та №9 здійснюють рух до вулиці Дениса Котенка, не заїжджаючи до заводу Металовиробів.

Зміни стосуються й автобусних маршрутів, які обходять ремонтні ділянки:

  • Автобуси №32, №32К, №33, №34, №106, №127 та №136 рухаються в об’їзд через вулиці Краснопільську, Чорних Запорожців та проспект Богдана Хмельницького.
  • Автобусні маршрути №18, №55 та №151А тимчасово курсують через вулицю Краснопільську.

Крім того, внесено корективи у розташування кінцевих та проміжних зупинок:

  1. Кінцева зупинка автобуса №85 перенесена до будівлі по вулиці Чорних Запорожців, 2А (поруч із відділенням «Нова пошта»).
  2. Кінцева зупинка автобуса №136А переміщена з вулиці Інженерної на проспект Богдана Хмельницького, 123.
  3. Проміжна зупинка ПК «Шинник» у напрямку від села Мирне перенесена й тепер розташовується перед перехрестям із вулицею Чорних Запорожців.
  4. Тимчасово змінена кінцева зупинка популярного автобусного маршруту №23: вона перенесена на площу Успенську.

Інформуємо, що ці заходи здійснені з метою організації безпечного та безперешкодного руху громадського транспорту в умовах масштабних ремонтних робіт міської інфраструктури. Просимо пасажирів враховувати тимчасові зміни у маршрутах при плануванні своїх поїздок по Дніпру.

Автор

різне

Залишити коментар