, ,

Прибирання біля «Кубів пам’яті на Поштовому»: мешканців Кривого Рогу запрошують долучитися

Левієва Каріна

25.03.2026

Мешканців Кривого Рогу закликають долучитися до прибирання на меморіалі «Куби пам’яті на Поштовому». Масова толока відбудеться цієї неділі. Про це повідомляє DMKD.DP.UA, посилаючись на офіційну фейсбук-сторінку Меморіалу Героїв.

Організатори наголошують: «Ми неодноразово підкреслювали, наскільки важливо підтримувати меморіали. Однак варто не лише говорити про це, а й активно долучатися до справи! Вдячні кожному за небайдужість і збереження пам’яті».

Запрошення відкриті для всіх охочих приєднатися до толоки, яка відбудеться у неділю, 29 березня. Збір учасників запланований о 11:00 біля Театру імені Тараса Шевченка.

Для ефективної роботи рекомендують мати із собою:

  • рукавички;
  • віники;
  • пакети для сміття;
  • ножиці;
  • питну воду.

Нагадуємо, що перші «Куби пам’яті» у Кривому Розі встановили ще у грудні 2023 року. На цих символічних конструкціях розміщені сотні портретів військовослужбовців, які загинули, захищаючи Україну з 2014 року.

Меморіальна експозиція є безстроковою та розташована на проспекті Поштовому, неподалік театру імені Тараса Шевченка.

У лютому 2026 року дизайн та офіційну назву меморіалу оновили: тепер цей об’єкт носить ім’я «Куби пам’яті на Поштовому». Такий крок спрямований на зручнішу ідентифікацію проєкту та чітке розуміння його розташування.

Автор

різне

Залишити коментар