У неділю, 30 серпня, у Дніпрі очікується теплий день без опадів. Ранок почався сонячно, а ближче до обіду в небі побільшає хмар. Температура повітря вдень підніметься до +27…+29 градусів.
Якою буде погода протягом дня
Станом на ранок у місті було близько +20 градусів. Вологість трималася на рівні 54%, вітер дув із південного сходу зі швидкістю приблизно 11 км/год. Видимість залишалася доброю — до 24 кілометрів.
Протягом дня синоптична картина змінюватиметься так:
- вранці — сонячно та комфортно, близько +20 градусів;
- удень — тепло, до +27…+29 градусів, із мінливою хмарністю;
- увечері — без істотних опадів, температура поступово знизиться;
- уночі — спокійна погода без різкого похолодання.
Кінець літа буде теплим
Останній день серпня у Дніпрі мине по-літньому. Ультрафіолетовий індекс уранці становив 3 бали, тому надворі не очікується надмірної сонячної активності. Атмосферний тиск — у межах норми, без різких стрибків.
За оперативною інформацією, 31 серпня над містом прогнозують високу тонку хмарність. На початку вересня погода залишатиметься теплою, хоча в небі стане більше хмар.
Читайте новини Дніпра та Дніпропетровщини на DMKD.DP.UA