Поліцейський офіцер громади Дніпровського районного управління поліції № 2 у співпраці зі службою у справах дітей Петриківської селищної ради під час чергового відвідування сімей, які опинилися в складних життєвих умовах, виявили тривожну ситуацію. Малолітня дитина разом із матір’ю перебували у холодному житлі, при цьому сама дитина була помітно змерзлою.
Під час огляду помешкання зафіксовано, що температура повітря там складала близько +5 градусів за Цельсієм, а запаси продуктів харчування практично відсутні. Правоохоронці звернули увагу на стан дитини: її кінцівки, зокрема руки та ноги, були холодними, що свідчить про можливе переохолодження організму. Не залишаючи ситуацію без уваги і керуючись принципом оперативної допомоги, поліцейські спільно з фахівцями служби у справах дітей надали необхідну підтримку.
З метою збереження здоров’я та забезпечення безпеки було прийнято рішення про госпіталізацію матері та дитини до Петриківської центральної районної лікарні, де медичний персонал провів повний огляд, необхідні обстеження та надав відповідну медичну допомогу, щоб переконатися у відсутності загрози для їх життя та здоров’я.