Вчителька з Дніпра Оксана Бутурліна здобула перемогу в престижному конкурсі New Learning Award 2026, який відбувся у Брюсселі. Вона представила командний проєкт під назвою «3-рівнева екосистема підтримки STEM-вчителів», що отримав високу оцінку міжнародного журі.
Проєкт Оксани Бутурліної спрямований на:
- створення комплексної системи підтримки педагогів, які викладають дисципліни з напрямку STEM (наука, технології, інженерія, математика);
- забезпечення трирівневого підходу до професійного розвитку вчителів;
- побудову ефективної комунікації та кооперації між викладачами різних рівнів освіти;
- інтеграцію інноваційних методик та сучасних технологій у навчальний процес.
Подія, що відбулася 9 червня 2026 року, викликала широкий резонанс у освітянських колах України та Європи. Журі відзначило ґрунтовний підхід і важливість підтримки STEM-освіти як чинника розвитку сучасної освітньої системи.
Проект та його визнання мають значущість для просування STEM-освіти у регіоні, стимулюючи професійний ріст педагогів та відкриваючи нові можливості для навчального процесу.