, ,

Неналежне виконання обов’язків посадовою особою у Кривому Розі призвело до збитків під час закуПівлі електроенергії на суму понад 3 млн грн

Левієва Каріна

30.03.2026

У Кривому Розі службова недбалість посадової особи призвела до значних матеріальних збитків державі, які перевищують три мільйони гривень. Інцидент стався у процесі здійснення закупівлі електроенергії, що спричинило суттєві фінансові втрати.

Деталі події:

  • Недбалість посадовця вплинула на виконання службових обов’язків у сфері закупівель.
  • Внаслідок цього порушення державний бюджет зазнав збитків понад 3 мільйони гривень.
  • Факт недбалості відзначено в контексті кримінального провадження, що викликає увагу правоохоронних органів.

Цей випадок є поки що відкритою темою для розслідування та подальшого реагування з боку правоохоронних органів. Слідкуйте за новинами, щоб оперативно отримувати актуальну інформацію про перебіг подій у Кривому Розі та стан розгляду цієї справи.

Автор

різне

Залишити коментар