На Дніпропетровщині розшукують 84-річного пенсіонера, який пропав після виписки з лікарні

У місті Кривий Ріг розшукують 84-річного Володимира Козінського, який 22 червня залишив територію лікарні й досі не повернувся. За повідомленням місцевих правоохоронних органів, чоловік має психічні розлади, що підвищує рівень тривоги щодо його безпеки.

Поліція звертається до громадян з проханням надати посильну допомогу у пошуках. Особливу увагу радять приділити людям, які могли бачити або мати будь-яку інформацію про:

  • Місце перебування чоловіка після 22 червня.
  • Ймовірні маршрути або напрямки його руху.
  • Інші обставини, які можуть сприяти встановленню його місцезнаходження.

Правоохоронці наголошують на важливості своєчасної реакції і закликають негайно повідомляти про будь-які відомості, що можуть допомогти у розшуку Володимира Козінського. Контактні телефони поліції доступні для повідомлень від громадян у будь-який час доби.

Автор

різне

Залишити коментар

DMKD.DP.UA
Політика конфеденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий користувацький досвід. Інформація з файлів cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, а також допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найцікавішими та найкориснішими.

Докладніша інформація про нашу політику конфіденційності за посиланням.