Затримання підозрюваного у сексуальному насильстві
У Кривому Розі правоохоронці затримали чоловіка, який підозрюється у скоєнні сексуального насильства стосовно дев’ятирічної дівчинки. Про це інформує WWW.DMKD.DP.UA, посилаючись на дані Дніпропетровської обласної прокуратури.
Обставини злочину
Інцидент стався у травні 2026 року. Зловмисник був знайомим сім’ї потерпілої дитини і добре знав розпорядок дня батьків. Скориставшись тим, що дорослі були на роботі, чоловік проник до приватного будинку, де мешкала дівчинка, та вчинив протиправні дії щодо неї.
Запобіжні заходи та хід слідства
Після затримання правопорушника, правоохоронці вжили відповідних заходів щодо забезпечення подальшого розслідування. Підозрюваному обрано запобіжний захід, що відповідає тяжкості вчиненого злочину. Слідчі Дніпропетровської обласної прокуратури наразі проводять повний комплекс слідчих дій для встановлення всіх обставин і притягнення винного до відповідальності.
Інформація про хід розслідування буде додатково повідомлятися за результатами проведених дій.