,

На Дніпропетровщині чоловік постраждав через цапа: господарка винна 85 тисяч гривень

Левієва Каріна

21.07.2026

На Дніпропетровщині звичайна прогулянка для мешканця Криворізького району закінчилася серйозною травмою та судовим розглядом. Чоловік отримав перелом ноги внаслідок нападу цапа, що призвело до тривалого лікування та фінансових стягнень від власника тварини.

Наслідки інциденту та лікування

Раптовий удар тварини спричинив складний перелом, який потребував хірургічного втручання. Окрім фізичного болю, подія завдала значних матеріальних збитків. Загальна сума витрат і компенсацій склала 85 тисяч гривень.

Судове рішення щодо відповідальності

Суд підтвердив відповідальність господарки за поведінку тварини та зобов’язав її сплатити борг постраждалому. Цей випадок є наочним прикладом того, як неналежне утримання тварин може призвести до серйозних правових і фінансових наслідків. Більше цікавих новин регіону читайте на DMKD.DP.UA.

Автор

різне

Залишити коментар