У Кривому Розі інспектори патрульної поліції зупинили автомобіль марки ВАЗ, водій якого виявився в стані алкогольного сп’яніння та мав при собі, ймовірно, заборонені речовини.
Подія трапилася на вулиці Новорічній, де правоохоронці зупинили транспортний засіб через підозру на нетверезе керування. Водій, 43-річний мешканець Кривого Рогу, продемонстрував явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік заявив, що вживав спиртні напої вже після зупинки автомобіля, а також категорично відмовився проходити медичний огляд на стан сп’яніння.
Під час спілкування працівники поліції помітили у водія значне занепокоєння, що стало підставою для огляду особистих речей. Під час поверхневого огляду у чоловіка виявили пакет із зеленуватою речовиною рослинного походження, яка зовні нагадує наркотичний засіб.
За фактом події на місце події була викликана слідчо-оперативна група. Водієві складено адміністративний протокол відповідно до частини 4 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає відповідальність за вживання алкоголю після зупинки транспортного засобу поліцейським до проведення офіційного огляду на алкогольне сп’яніння.
Основні деталі інциденту:
- Місце події: вулиця Новорічна, м. Кривий Ріг.
- Затриманий: 43-річний чоловік, мешканець міста.
- Автомобіль: ВАЗ.
- Обставини: водій мав ознаки сп’яніння та відмовився від проходження огляду.
- Виявлена речовина: пакет із зеленою рослинною речовиною, схожою на наркотичну.
- Правові наслідки: складено адміністративний протокол за частиною 4 статті 130 КУпАП.
- Правоохоронна реакція: виклик слідчо-оперативної групи для подальшого розслідування.
Таким чином, поліція Кривого Рогу зафіксувала випадок ймовірного керування транспортним засобом у нетверезому стані із наявністю наркотичних речовин.