, , ,

«Ліси пам’яті»: ветерани ТитаниUA висадили тисячі дерев на честь загиблих захисників

Левієва Каріна

21.04.2026

Ветерани з Кривого Рогу активно долучилися до всеукраїнської ініціативи «Ліси пам’яті», що проходила на території Дніпропетровської області. У межах цієї масштабної акції вони висадили сотні молодих сосен, з метою відновлення лісових масивів і збереження екологічної рівноваги регіону.

Основні аспекти участі ветеранів у заході:

  • Організована висадка сотень саджанців сосни, що сприятиме збільшенню зелених насаджень.
  • Активна участь представників ветеранської спільноти Кривого Рогу, які вже неодноразово підтримують подібні екологічні ініціативи.
  • Проведення акції на території Дніпропетровської області, що відзначається важливістю для регіональної екології.

Завдяки таким ініціативам, як «Ліси пам’яті», створюються сприятливі умови для відтворення природних ресурсів, що відіграють значну роль у підтриманні балансу довкілля по всій країні.

Автор

різне

Залишити коментар