Колектив бандуристок із Кам’янського вразив Європу

Гастролі ансамблю «Оксамит»

Ансамбль «Оксамит», до складу якого входять Мадлена Рехвіашвілі, Алла Розмус та Альона Сорока, днями повернувся до рідного дому після успішної гастрольної поїздки Європою, під час якої вони виступали в Австрії та Франції.

Їхній концертний тур стартував 21 червня в австрійському місті Грац, де музикантки приєдналися до святкування свята Івана Купала, організованого українською діаспорою. Надалі гастролі продовжились у таких французьких містах, як:

  • Монмельян;
  • Шамбері.

Під час цих виступів ансамбль «Оксамит» демонстрував високий рівень виконавської майстерності, популяризуючи українську традиційну музику за кордоном та зміцнюючи культурні зв’язки між Україною та європейськими країнами.

Автор

різне

Залишити коментар

DMKD.DP.UA
Політика конфеденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий користувацький досвід. Інформація з файлів cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, а також допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найцікавішими та найкориснішими.

Докладніша інформація про нашу політику конфіденційності за посиланням.