Керівнику компанії під Дніпром загрожує ув’язнення через забруднення атмосфери

Унаслідок службової недбалості майже виникла екологічна катастрофа. Вогонь охопив територію у розмірі 2,2 гектара, де горів сміттєвий масив. Її збитки на довкілля оцінюються майже у 8 мільйонів гривень.

Результати розслідування та правові наслідки

За результатами розслідування директору підприємства під Дніпром інкримінують такі кримінальні правопорушення:

  • Частина 2 статті 367 Кримінального кодексу України — службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки.
  • Частина 1 статті 241 Кримінального кодексу України — забруднення атмосферного повітря.

Ці статті передбачають кримінальну відповідальність, включно з можливим позбавленням волі за порушення, що спричинили шкоду екології.

Автор

різне

Залишити коментар

DMKD.DP.UA
Політика конфеденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий користувацький досвід. Інформація з файлів cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, а також допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найцікавішими та найкориснішими.

Докладніша інформація про нашу політику конфіденційності за посиланням.