, ,

Дніпровська спортсменка здобула друге місце на юніорському чемпіонаті світу з парусного спорту

Левієва Каріна

19.07.2026

19-річна спортсменка з міста Дніпро, Єлизавета Василенко, здобула срібну медаль на юніорському чемпіонаті світу з вітрильного спорту у класі яхт 470 у категорії U21. Цей престижний турнір зібрав молодих талановитих яхтсменів зі всього світу, які демонстрували високий рівень майстерності та волі до перемоги.

Основні деталі події:

  • Спортсменка представляє місто Дніпро та змагалася в категорії до 21 року;
  • Змагання проходили в класі яхт 470 — це двомісний вітрильний судно, що є популярним у міжнародних спортивних колах;
  • Виступ Єлизавети Василенко увінчався завоюванням срібної нагороди, що є важливою віхою в її кар’єрі та свідчить про її високий спортивний потенціал;
  • Юніорський чемпіонат світу у вітрильному спорті збирає кращих молодих яхтсменів, стимулюючи розвиток цього виду спорту серед молоді.

Автор

різне

Залишити коментар