, , ,

Депутат від “Слуги народу” Свердлін, підозрюваний у корупції, управляє депутатами Підгородного на користь Наріка

Левієва Каріна

29.01.2026

Підозрюваний у багатомільйонній корупції народний депутат від партії “Слуга народу” Свердлін здійснює контроль над депутатами міста Підгородне в інтересах особи на прізвище Нарік.

З 2021 року в Підгородному діють низка земельних схем, пов’язаних із розпорядженням і орендою землі. Ці схеми стали основою для зловживань і корупційних дій, які призвели до суттєвого збільшення доходів за рахунок нелегальної експлуатації комунальної власності.

Основні напрямки діяльності, за якими здійснюється контроль:

  1. Земельні схеми – організація незаконного використання землі шляхом маніпуляцій із документацією, укладенням підконтрольних договорів та прихованням реальних власників.
  2. Оренда – нові моделі схем, в яких замість прямих оборудок із землею використовують орендні відносини, що надає змогу приховувати правопорушення та вимагати хабарі.
  3. Контрольовані депутати – формування групи депутатів міської ради, які перебувають під повним впливом Свердліна і діють винятково в інтересах Наріка, забезпечуючи лояльність і підтримку його інтересів.
  4. Вимагання неправомірної вигоди – систематичне отримання хабарів за вирішення питань, пов’язаних з землею, орендою та іншими адміністративними діями.

Проти учасників цієї корупційної схеми відкрито кримінальне провадження. Розслідування ведуть відповідні правоохоронні органи із залученням експертів для виявлення всіх причетних і документування фактів порушень.

Увага суспільства прикута до розвитку подій у справі, адже розкриття цих схем має важливе значення для боротьби з корупцією на місцевому рівні та відновлення довіри громадян до органів влади.

Автор

різне

Залишити коментар