29 серпня 2026 року у місті Кам’янське відбулася важлива подія
Місцева бібліотека долучилася до всеукраїнської акції під назвою «Стіл пам’яті». Ця ініціатива має на меті вшанувати історичну пам’ять та об’єднати громадськість у збереженні національної спадщини.
Акція «Стіл пам’яті» реалізується в рамках масштабного культурного проекту, що покликаний:
• розширити знання про ключові історичні події та особистості;
• підтримувати патріотичні традиції серед різних поколінь;
• сприяти збереженню історичних артефактів та фотоматеріалів;
• залучати мешканців до активної участі у громадському житті.
Кам’янська бібліотека, виступаючи партнером цього всеукраїнського руху, організувала тематичний простір, де кожен охочий міг ознайомитися з представленими матеріалами та долучитися до спільного діалогу. Унікальні експонати та інформаційні стенди, розміщені в приміщенні закладу, створили атмосферу особистого залучення до минулого.
Для зручності відвідувачів було передбачено:
- Інтерактивні презентації історичних документів.
- Виставки архівних фотографій і листів.
- Можливість обмінятися думками і залишити власні свідчення про значущі події.
- Спільні години пам’яті, які проходили за участі фахівців і громадських активістів.
Участь у події також супроводжувалася масовим поширенням інформації через мережі Інтернет, що допомогло значною мірою розширити аудиторію та підвищити обізнаність суспільства про важливість збереження історичної пам’яті. Користувачі могли поділитися новиною про акцію за допомогою зручних функцій поширення у соціальних мережах і скопіювати пряме посилання на офіційну сторінку заходу.
Таким чином, акція «Стіл пам’яті» в Кам’янському стала вагомим внеском у національну культурну спадщину, а бібліотека виступила дієвим майданчиком, що об’єднав людей навколо збереження історії для майбутніх поколінь.