Більше сотні дітей з Дніпропетровщини поїхали на відпочинок до Закарпаття та Києва

У Дніпропетровській області розпочалася оздоровча кампанія 2026 року. Першими понад 100 дітей відправилися на відпочинок до різних регіонів України, зокрема до таборів Закарпаття та Києва.

Про це поінформував начальник обласної військової адміністрації Олександр Ганжа. За його словами, серед дітей, які вирушили на оздоровлення, є:

  • діти з родин військовослужбовців,
  • внутрішньо переміщені особи,
  • неповнолітні, позбавлені батьківського піклування,
  • а також сироти.

Більшість юних відпочивальників проведе три тижні у таборах на Закарпатті. Частина дітей оздоровлюватиметься у Києві, де для них підготували комплексну програму, яка поєднує відпочинок, розважальні заходи та навчальні активності.

Ці заходи є першими змінами у рамках оздоровчої кампанії цього року. Загалом упродовж 2026 року планується оздоровити майже 16 тисяч дітей із регіону.

Як зазначають у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, фінансування путівок відбувається за рахунок державного, обласного та місцевих бюджетів. До організації відпочинку також залучено благодійників та меценатів.

Автор

різне

Залишити коментар

DMKD.DP.UA
Політика конфеденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий користувацький досвід. Інформація з файлів cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, а також допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найцікавішими та найкориснішими.

Докладніша інформація про нашу політику конфіденційності за посиланням.