Більше 4,9 мільйона заборгованості: у Центральному районі Дніпра припинять водовідведення

З 27 квітня по 1 травня комунальне підприємство «Дніпроводоканал» планує здійснити відключення послуги водовідведення у багатоквартирних будинках Центрального району для абонентів, які мають заборгованість за комунальні послуги.

Основні деталі заходу:

  • Період проведення: з 27 квітня по 1 травня.
  • Об’єкт: багатоквартирні житлові будинки Центрального району.
  • Причина: наявність заборгованості з оплати за послуги водовідведення.
  • Відповідальна організація: КП «Дніпроводоканал».

Дане рішення має на меті стимулювати своєчасну оплату за використані водні ресурси та забезпечити належний рівень якості послуг водовідведення для споживачів Центрального району. Просимо абонентів дотримуватись встановлених правил оплати, щоб уникнути тимчасових незручностей.

Автор

різне

Залишити коментар

DMKD.DP.UA
Політика конфеденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий користувацький досвід. Інформація з файлів cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, а також допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найцікавішими та найкориснішими.

Докладніша інформація про нашу політику конфіденційності за посиланням.