23 березня вранці Кривий Ріг знову піддається обстрілу з боку шахедів

Сьогодні, 23 березня, вранці місто Кривий Ріг знову зазнає масованої атаки з боку ворожих безпілотних літальних апаратів. Жителі різних районів міста повідомляють про вибухи, які чути на території громади.

За інформацією журналістів редакції, які працюють у різних куточках міста, ситуація напружена. Зокрема можна виділити хронологію подій:

1. Близько 02:45 моніторингові канали підняли тривогу через загрозу удару ворожих дронів.
2. Приблизно через десять хвилин в Кривому Розі було чути перший вибух.
3. О 07:00 ворожі безпілотники повторно атакували місто, що також супроводжувалося вибухами.

Наразі офіційних даних про наслідки та масштаби руйнувань немає. Інформація буде опублікована одразу після її підтвердження компетентними органами.

Автор

різне

Залишити коментар

DMKD.DP.UA
Політика конфеденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий користувацький досвід. Інформація з файлів cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, а також допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи веб-сайту ви вважаєте найцікавішими та найкориснішими.

Докладніша інформація про нашу політику конфіденційності за посиланням.