17 квітня у місті Дніпро спостерігаються тимчасові коригування в режимі руху громадського транспорту, які пов’язані з проведенням ремонтних робіт на трамвайній колії та у системі зливової каналізації. Зокрема, у зв’язку із цим запроваджено такі зміни:
- Проведення капітального ремонту трамвайної колії, що вимагає обмеження руху на певних ділянках;
- Оновлення та очищення зливової каналізаційної мережі для покращення водовідведення під час опадів;
- Тимчасова зміна маршрутів і графіків руху громадського транспорту з метою забезпечення безпеки пасажирів і безперебійності транспортного обслуговування міста.
Мешканців і гостей Дніпра просять звертати увагу на інформаційні табло, а також уточнювати актуальні маршрути та час проходження транспорту на офіційних ресурсах міської ради й перевізників. Адміністрація міста приносить вибачення за тимчасові незручності та дякує за розуміння.