Баскетбольна «битва» молодих

 
 
К.Ульянова
 
Влучні кидки в кільце, згуртованість і командний дух, море емоцій і азарту ... На базі КВПУ пройшов ювілейний, 10-й Кубок «Енергія молодості» з баскетболу, приурочений 131-й річниці комбінату. Видовищне спортивне свято було організоване Радою молоді комбінату за підтримки керівництва ДМК.
Улюблений турнір ось уже десять років проводиться з великим успіхом, за цей час «Енергією молодості» зарядилися 320 учасників. В цьому році за почесний трофей переможців боролися три команди баскетболістів - працівники ДМК, студенти Придніпровського державного металургійного коледжу та учні Кам'янського вищого професійного училища.
Урочисто відкриваючи захід, організатори свята висловили подяку директору Кам'янського вищого професійного училища Вадиму Неклесі, який завжди з задоволенням приймає гостей в стінах свого училища, допомагаючи зміцнювати співпрацю комбінату з профільними навчальними закладами міста.
У свою чергу, Вадим Вікторович зазначив, що Кубок «Енергія молодості» в черговий раз успішно об'єднує молодь міста і ДМК в загальних спортивних прагненнях.
Урочистий захід відвідали почесні гості свята - представники адміністрації Дніпровського меткомбінату. Тепло привітав учасників і уболівальників директор по персоналу ДМК Андрій Михалюк:
- Сьогодні в цьому залі грають три команди ДМК - багато хто вже давно стали працівниками комбінату, інші, будучи студентами сьогодні, з великою ймовірністю увіллються в колектив металургів вже завтра. Хлопці, бажаю всім вам хорошої і яскравої гри!
Після цього почалися по-справжньому захоплюючі баскетбольні «битви». Команди відчайдушно боролися за перемогу, демонструючи свою спортивну майстерність. За підсумками проведених ігор третє місце зайняли хлопці з КВПУ, на другій баскетбольній позиції - дружна команда студентів ПГМК. Перше місце і заповітний Кубок «Енергії молодості» отримали молоді баскетболісти ДМК - хто б сумнівався, наші хлопці завжди на висоті і в черговий раз довели, що спорт є одним з важливих пріоритетів у їхньому житті.
 
 

СПАРТАКИАДА ДМК-2017

Таблица после 6-ти видов

Место Команды    Очки
 1 УК-УКС-УОПТ    19
 2 ТУ-ККЦ-АТЦ-УКП   24
 3 ТЭЦ-ЦВС-УГЭ-ЭТЛ-...27
 4 РМЦ РСЦ-ЦРМО РСЦ  28
 5 КЦ         28
 6 УЖДТ        30
 7 УИТ-УТК-КИПиА-ЭЭРЦ 39
 8 ПГМК        57
 9 УОК-СБК-ДМ     59
10 ПЦ         61
11 ГСС-ГЦ-МСЧ-ЦПП   77
12 КВПУ        80
13 ДЦ-АФ2-УПШ     84

2017 год
Шашки Шахматы Баскетбол Теннис Армрестлинг Футбол

2016 год
Шашки Шахматы Баскетбол Армрестлинг Атлетика Бильярд Волейбол Гири Гребля Домино Кросс Плавание Теннис Футбол

2015 год
Шашки Шахматы Баскетбол Теннис Кросс Армрестлинг Плавание Гребля Футбол Атлетика Домино Волейбол Гири Бильярд

2014 год
Шашки Шахматы Баскетбол Кросс Гири Плавание Армрестлинг Футбол Гребля Атлетика Теннис Волейбол Домино Бильярд