Вдалий фінал баскетболістів ДМК

9 жовтня відбулася фінальна гра з баскетболу в рамках Спартакіади міста серед виробничих колективів. Про це повідомляє керівник Управління молоді та спорту міськради Едуард Коряк.

«Коли в фіналі грають два підприємства, які претендують на перемогу в загальному заліку ХХ Спартакіади "Здоров'я" серед виробничих підприємств Кам’янського - це подія, а якщо це "ДМК" - "ДніпроАзот", то чекай справжній бій, вогонь пристрастей і переповнених емоцій. У кожній команді, яка вийшла на паркет, був сплав молодості і досвіду ветеранів. Сплав "невідомого металу" проти "суміші гримучих хімелементів". У цьому фіналі було все, за що ми любимо баскетбол!

Градус боротьби був найвищий від початку і до останньої хвилини. Команди не відпускали один одного три чверті гри не більш, ніж на 2 очка. В останній 10-хвилинці "ДніпроАзот" робить ривок і відривається на 8 очок!!! Металурги знайшли в собі сили і змогли відіграти фору. Рахунок зрівнявся 36:36 і завмер! Десь хвилини півтори команди атакували по кілька разів, але безуспішно. Підсумок матчу вирішився за 1 хв. 20 сек. Завершивши в швидких проривах дві поспіль свої атаки, "ДМК" вже не упустив перемогу, остаточний рахунок 43:38.

"Захоплюючий і великий фінал двох кращих команд міста, команд, якими я сьогодні захоплювався і переживав кожен ігровий момент, як і Ви!», - пише Коряк в соціальних мережах.

 

 
 

СПАРТАКИАДА ДМК-2017

Таблица после 6-ти видов

Место Команды    Очки
 1 УК-УКС-УОПТ    19
 2 ТУ-ККЦ-АТЦ-УКП   24
 3 ТЭЦ-ЦВС-УГЭ-ЭТЛ-...27
 4 РМЦ РСЦ-ЦРМО РСЦ  28
 5 КЦ         28
 6 УЖДТ        30
 7 УИТ-УТК-КИПиА-ЭЭРЦ 39
 8 ПГМК        57
 9 УОК-СБК-ДМ     59
10 ПЦ         61
11 ГСС-ГЦ-МСЧ-ЦПП   77
12 КВПУ        80
13 ДЦ-АФ2-УПШ     84

2017 год
Шашки Шахматы Баскетбол Теннис Армрестлинг Футбол

2016 год
Шашки Шахматы Баскетбол Армрестлинг Атлетика Бильярд Волейбол Гири Гребля Домино Кросс Плавание Теннис Футбол

2015 год
Шашки Шахматы Баскетбол Теннис Кросс Армрестлинг Плавание Гребля Футбол Атлетика Домино Волейбол Гири Бильярд

2014 год
Шашки Шахматы Баскетбол Кросс Гири Плавание Армрестлинг Футбол Гребля Атлетика Теннис Волейбол Домино Бильярд