21 особистий рекорд

 
Л. Терентьєва
 
На базі Кам'янського коледжу фізичного виховання 1 червня відбувся чемпіонат міста з важкої атлетики серед дорослих.
За перемогу боролися представники ККФВ, ДЮСШ №2 та культурно-спортивного центру «Дніпровець» Дніпровського меткомбінату.
Команду «Дніпровець» на чемпіонаті представили 10 вихованців заслуженого тренера України Сергія Петерімова, всі вони встановили особисті рекорди - в цілому 21, завоювали 9 медалей, виконали 60 підйомів, показавши високий коефіцієнт надійності, тобто ніхто жодного разу не упустив штангу.
У своїх вагових категоріях переможцями чемпіонату стали: Олександра Богун (в.к. 55 кг, сума двоборства 109 кг); Михайло Лисиця (в.к. 45 кг, сума двоборства 64 кг), Євген Шкода (в.к. 49 кг, сума двоборства 125 кг), Микита Сергієнко (в.к. 81 кг, сума двоборства 220 кг); Михайло Кортогуз (в.к. 96 кг, сума двоборства - 283 кг); Андрій Хохотва (в.к. 102 кг, сума двоборства 248 кг).
Другі місця посіли Данило Гнєдов і Костянтин Діулін, третє - Віктор Безцінний, почесне четверте місце - Артем Дурда. У складі збірної міста наші важкоатлети візьмуть участь в чемпіонаті області в Кривому Розі.
Шестеро учасників команди «Дніпровець» - діти працівників ДМК: Олександра Богун, Євген Шкода, Віктор Безцінний, Артем Дурда, Андрій Хохотва та Костянтин Діулін.
Традиційно до Дня металурга на базі КСЦ «Дніпровець» буде проведено відкритий турнір з важкої атлетики, він відбудеться 13 червня.
 
 

СПАРТАКИАДА ДМК-2017

Таблица после 6-ти видов

Место Команды       Очки
 1 УК-УКС-УОПТ        19
 2 ТУ-ККЦ-АТЦ-УКП     24
 3 ТЭЦ-ЦВС-УГЭ-ЭТЛ-...27
 4 РМЦ РСЦ-ЦРМО РСЦ   28
 5 КЦ                 28
 6 УЖДТ               30
 7 УИТ-УТК-КИПиА-ЭЭРЦ 39
 8 ПГМК               57
 9 УОК-СБК-ДМ         59
10 ПЦ                 61
11 ГСС-ГЦ-МСЧ-ЦПП     77
12 КВПУ               80
13 ДЦ-АФ2-УПШ         84

2017 год
Шашки Шахматы Баскетбол Теннис Армрестлинг Футбол

2016 год
Шашки Шахматы Баскетбол Армрестлинг Атлетика Бильярд Волейбол Гири Гребля Домино Кросс Плавание Теннис Футбол

2015 год
Шашки Шахматы Баскетбол Теннис Кросс Армрестлинг Плавание Гребля Футбол Атлетика Домино Волейбол Гири Бильярд

2014 год
Шашки Шахматы Баскетбол Кросс Гири Плавание Армрестлинг Футбол Гребля Атлетика Теннис Волейбол Домино Бильярд

ФУТБОЛ. УПЛ 2017/2018

 Место Команды   И   О

 1 Динамо        8  22
 2 Шахтер        9  22
 3 Ворскла       9  17
 4 Верес         9  15
 5 Мариуполь     8  14
 6 Олимпик       9  13
 7 Заря          9   9
 8 Зирка         9   8
 9 Александрия   9   7
10 Карпаты       9   7
11 Сталь         9   6
12 Черноморец    9   5