Спортивний іспит найкращих

К.Ульянова

Підтримувати розвиток спорту та заохочувати до нових перемог молодь нашого міста прагне керівництво Дніпровського меткомбінату.

- 26 травня у КСЦ «Дніпровець» у відкритому форматі проходив іспит з кіокушин-кан карате за участю спортсменів із Кам’янського. Більше 300 юних каратистів доводили, що мають право носити пояс відповідного до їх рівня підготовки кольору.

Протягом останніх двох років ми проводимо іспит з кіокушин-кан карате у стінах КСЦ «Дніпровець», - говорить президент Кам'янської федерації кіокушин-кан карате Євген Колішевський. - Серед наших вихованців багато дітей працівників ДМК. Каменська федерація кіокушин-кан карате висловлює величезну вдячність адміністрації Дніпровського меткомбінату за наданий зал культурно-спортивного центру і за підтримку спортивних прагнень молоді в Кам'янському.

Захід розпочався з урочистої церемонії вручення чорних поясів спортсменам, які успішно склали попередній іспит з карате. Найбажанішу в цьому виді спорту нагороду отримав працівник ремонтно-сервісного центру ДМК Сергій Василевич, який шість років займається бойовим мистецтвом кіокушин-кан карате. Хлопець зізнається, здобути чорний пояс, звичайно, мріяв, але для нього це лише черговий етап на шляху до вдосконалення тіла, розуму і духу. Вітаємо нашого талановитого спортсмена!

 
 

СПАРТАКИАДА ДМК-2017

Таблица после 6-ти видов

Место Команды    Очки
 1 УК-УКС-УОПТ    19
 2 ТУ-ККЦ-АТЦ-УКП   24
 3 ТЭЦ-ЦВС-УГЭ-ЭТЛ-...27
 4 РМЦ РСЦ-ЦРМО РСЦ  28
 5 КЦ         28
 6 УЖДТ        30
 7 УИТ-УТК-КИПиА-ЭЭРЦ 39
 8 ПГМК        57
 9 УОК-СБК-ДМ     59
10 ПЦ         61
11 ГСС-ГЦ-МСЧ-ЦПП   77
12 КВПУ        80
13 ДЦ-АФ2-УПШ     84

2017 год
Шашки Шахматы Баскетбол Теннис Армрестлинг Футбол

2016 год
Шашки Шахматы Баскетбол Армрестлинг Атлетика Бильярд Волейбол Гири Гребля Домино Кросс Плавание Теннис Футбол

2015 год
Шашки Шахматы Баскетбол Теннис Кросс Армрестлинг Плавание Гребля Футбол Атлетика Домино Волейбол Гири Бильярд

2014 год
Шашки Шахматы Баскетбол Кросс Гири Плавание Армрестлинг Футбол Гребля Атлетика Теннис Волейбол Домино Бильярд