Последние материалы
Екологічна модернізація підприємства
З метою найефективнішого виконання заходів Дніпропетровської обласної Комплексної Програми (Стратегії) екологічної безпеки та запобігання змінам клімату на 2016 – 2025 роки, комбінатом, протягом 2018-2019 років було здійснено перегляд природоохоронних заходів та затверджено новий інвестиційний план екологічної модернізації комбінату, розроблено перелік заходів, з найбільш економічно-обґрунтованими шляхами їх реалізації, що в найкоротші терміни дозволяють забезпечити досягнення показників по зменшенню забруднення довкілля передбачених Програмою. Запропоновані заходи мають наукові обґрунтування, проведено аналіз їх ефективності імплементації, залучено найкращі фахові компанії України.
В рамках реалізації заходів Дніпропетровської обласної комплексної програми (стратегії) екологічної безпеки та запобігання змінам клімату на 2016 – 2025 роки комбінатом передбачено до виконання 45 заходів, протягом 2016-2020 років виконано в повному обсязі 25 заходів (55,5%), в стадії реалізації перебуває 11 заходів (24,4 %), решта 9 заходів (20 %) будуть реалізовані згідно з термінами Програми.
Зважаючи на вищезазначене, просимо внести Ваші пропозиції щодо заходів Дніпропетровської обласної комплексної програми (стратегії) екологічної безпеки та запобігання змінам клімату на 2016 – 2025 роки, які дозволять у найкоротший час ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» досягти показників по зменшенню забруднення довкілля визначених регіональною програмою та сприятиме екологічній модернізації підприємства в складних економічних умовах.*
Сподіваємося на плідну співпрацю та порозуміння в досягненні спільних для регіону цілей з екологічної безпеки мешканців та зменшення забруднення довкілля.
Пропозиції надсилайте за адресою soos-bairak@dmkd.dp.ua. В темі листа, будь-ласка, вкажіть «Пропозиція щодо заходів Дніпропетровської обласної комплексної програми (стратегії) екологічної безпеки та запобігання змінам клімату на 2016 – 2025 роки».
* Громадські обговорення з пропонованих змін у форматі, який регламентовано згідно Закону України "Про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)".* 1. Статтю 17 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" (Відомості Верховної Ради України, 2017 р., № 29, ст. 315) доповнити пунктом 2-1 такого змісту: "2-1. Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді), про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення. У цей період громадські слухання, передбачені статтею 7 цього Закону, не проводяться і на дати, що припадають на цей період, не призначаються. Заплановані громадські слухання, дата проведення яких припадає на цей період, вважаються такими, що не відбулися, і повторно не проводяться". 2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.