Последние материалы
Оголошується конкурс «Виробництво. Технології. Екологія»
ПАТ «ДМК» та Дніпродзержинський індустріальний коледж ДВНЗ УДХТУ, оголошують конкурс наукових робіт студентів, аспірантів та молодих вчених «Виробництво. Технології. Екологія». Подача заявок, конкурсних проектів і робіт – з 15.03 до 31.04.2017 р.
Конкурсна робота подається в електронному вигляді – на диску CD-R, доданому до супровідного листа, за адресою: м. Кам’янське, Дніпродзержинський індустріальний коледж ДВНЗ УДХТУ, вул. Медична, 10, приймальня директора, або надсилається на електронну адресу: gromada.dp.2017@gmail.com.
Положення
про конкурс наукових робіт студентів, аспірантів та молодих вчених «Виробництво. Технології. Екологія.»
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Це Положення визначає мету, завдання та порядок проведення конкурсу наукових робіт студентів, аспірантів та молодих вчених «Виробництво. Технології. Екологія.» (далі – Конкурс).
1.2. Організатором Конкурсу є ПАТ «ДМК».
1.3. Співорганізаторами Конкурсу є: Дніпродзержинський індустріальний коледж ДВНЗ УДХТУ та ГО «ДМЕА».
1.4. За погодженням з Організаторами Конкурсу в число його співорганізаторів можуть входити інші державні і недержавні організації, з використанням оптимальних для них ресурсів сприяння проведенню Конкурсу.
1.5. Прийом матеріалів на Конкурс здійснюється у період з 15 березня по 31 квітня 2017 року.
1.6. Інформація про терміни, умови проведення, а також результати Конкурсу розміщується на офіційних Інтернет-сайтах ПАТ «ДМК» (у розділі «Екологія») та Дніпродзержинського індустріального коледжу ДВНЗ УДХТУ .
2. ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ
2.1. Цілі Конкурсу:
• Стимулювання інноваційної діяльності молодих вчених, аспірантів і студентів, викладачів;
• Створення умов для впровадження в економіку нових перспективних екобезпечних технологій.
2.2. Завдання Конкурсу:
• Залучення молоді до науково-дослідницької діяльності з проблем забезпечення екобезпеки в техносфері;
• Пропаганда інтелектуальних досягнень фахівців науково-технічної сфери;
• Сприяння використанню інтелектуального потенціалу молодих вчених у вирішенні науково-технічних і соціально-економічних завдань.
3. УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ
3.1. На Конкурс приймаються роботи студентів, аспірантів і молодих вчених, викладачів, орієнтовані на вирішення проблем науково-технічного розвитку за напрямами:
• Екобезпека виробничих процесів і виробництв;
• Прогнозування екологічних ризиків урбанізованих територій.
3.2. Основні критерії конкурсного відбору:
• Актуальність та значимість проекту для держави Україна;
• Відповідності проекту сучасному рівню розвитку науки і техніки;
• Відповідність проекту основним пріоритетам соціально-економічного розвитку
• Можливість реалізації проекту.
3.3. Конкурс проводиться в наступних номінаціях:
3.3.1. Номінація «Краща студентська наукова робота» (з заданих напрямків).
Для участі у даній номінації Конкурсу приймаються науково-дослідницькі проекти студентів у віці до 25 років включно.
3.3.2. Номінація «Кращий молодіжний інноваційний проект».
Для участі у даній номінації Конкурсу приймаються науково-дослідницькі проекти аспірантів, викладачів, працівників наукових організацій та ВНЗ у віці до 35 років включно.
3.4. У рамках Конкурсу проводиться відбір найкращих проектів у кожній номінації з метою присудження їх авторам іменних нагород.
3.5. Автори кращих проектів за результатами Конкурсу для захисту своїх проектів будуть запрошені на підсумкову сесію конференції з елементами наукової школи для молоді «Виробництво. Технології. Екологія» за рахунок коштів Організаторів Конкурсу.
3.6. Учасниками Конкурсу (далі також – Заявник) можуть бути фізичні особи - громадяни України.
3.7. Відповідальність за достовірність поданої на Конкурс інформації несе Заявник.
3.8. До участі у Конкурсі не допускаються проекти:
- не відповідають вимогам цього Положення;
- надійшли пізніше терміну подачі заявок на участь у Конкурсі, зазначеного в оголошенні про проведення Конкурсу.
3.9. Представляючи проект на Конкурс, Заявник висловлює згоду з умовами проведення Конкурсу і не претендує на конфіденційність поданих матеріалів.
3.10. Відносини між Організаторами, співорганізаторами та учасниками Конкурсу регулюються законодавством України, а також цим Положенням.
4. ПОРЯДОК УЧАСТІ В КОНКУРСІ:
4.1. Заявник самостійно вибирає номінацію і напрямок, в якій він хоче брати участь, з урахуванням, встановлених цим Положенням, умов участі в Конкурсі та надсилає документи, що підлягають поданням учасниками Конкурсу, за місцем знаходження організації Організатора.
4.2. Заявники направляють матеріали на Конкурс за адресою Організаторів Конкурсу: (поштові та електронні адреси Організаторів Конкурсу представлені на їх офіційних Інтернет-сайтах).
4.3. Інформація про форму заявочних матеріалів за номінаціями Конкурсу та адреси публікуються Організаторами Конкурсу на своїх офіційних Інтернет-сайтах.
4.4. Незалежно від номінації Конкурсу Заявники подають такі матеріали і документи:
– наукову роботу;
– анотацію наукової роботи (Додаток А);
– відомості про авторів (Додаток Б);
4.5. Організатори Конкурсу не несуть відповідальності за неотримання Заявником інформації або отримання недостовірної інформації про Конкурс, якщо Заявник отримав таку інформацію з джерел, не передбачених цим Положенням.
4.6. Витрати з підготовки документів, що підлягають поданням учасниками конкурсу, несе учасник Конкурсу.
4.7. Заявник може бути запрошений на засідання Експертної ради або Організаційного комітету Конкурсу (далі – Оргкомітет) при розгляді відповідного проекту.
4.8. Оргкомітет не надає Заявникам інформацію щодо вивчення, зіставлення проектів і підстав для прийняття рішень про переможців Конкурсу.
4.9. Проекти, представлені на Конкурс, не рецензуються і не повертаються.
5. ОФРОМЛЕННЯ ТА ЗМІСТ КОНКУРСНОЇ РОБОТИ.
5.1. Вимоги до конкурсної роботи
5.1.1 Конкурсна робота повинна бути комплексною і закінченою.
5.1.2 Робота повинна включати в себе практичні рекомендації з організації підвищення екоефективності в тому чи іншому напрямку.
5.1.3 Робота повинна бути грамотно і акуратно оформлена.
5.1.4. При наявності таких документів, як зовнішній відгук, акт впровадження конкурсній роботі, останні направляються разом з роботою.
5.1.5. Конкурсна робота подається в електронному вигляді – на диску CD-R, доданому до супровідного листа, за адресою: м. Кам’янське, Дніпродзержинський індустріальний коледж ДВНЗ УДХТУ, вул. Медична, 10, приймальня директора, або надсилається на електронну адресу gromada.dp.2017@gmail.com.
5.2. Оформлення конкурсної роботи
5.2.1. Титульний аркуш заявки конкурсної роботи оформляється за зразком (Додаток В).
5.2.2. План, основний текст, списки оформляються за такими правилами:
а) розмір і шрифт тексту - 14 «Times New Roman»;
в) міжрядковий інтервал - 1,0;
5.2.3. Програми, в тому числі таблиці, додаткові матеріали оформляються у довільній формі, зручній для розуміння і засвоєння інформації; нумеруються у порядку, зручному для їх використання.
5.3. За результатами відбору, конкурсна комісія визначає по одній кращій роботі в кожній номінації, автори яких вважаються переможцями конкурсу. Також комісією виділяються 3 призера конкурсу, по кожному з 2 напрямків у кожній з номінацій.
6. ПІДСУМКОВІ ЗАХОДИ
6.1. Рішення конкурсної комісії про визначення переможців і призерів конкурсу оформляється окремим протоколом, який затверджується Головою (співголовою) організаційного комітету.
6.2. Автори найцікавіших робіт, які не ввійшли в число переможців і призерів за номінаціями, за рішенням конкурсної комісії можуть бути заохочені окремими дипломами.
7. СТРОКИ ТА ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
7.1. Конкурс проводиться в такі терміни:
№ |
Етап |
Строки |
1 |
Подача заявок, конкурсних проектів і робіт. |
15.03 - 31.04. 2017 г. |
2 |
Відбір на конкурсній основі найкращих проектів серед студентів та аспірантів. |
1.05 - 20.05.2017 г.
|
3 |
Презентація кращих проектів та їх обговорення. |
20.05-31.05.2017 г.
|
4 |
Підведення конкурсу та нагородження переможців. |
05 червня 2017 г. |
7.2. Організатори Конкурсу мають право вносити зміни в умови проведення Конкурсу не пізніше, ніж за двадцять днів до дати закінчення подачі заявок на участь у Конкурсі, зазначеної в оголошенні про проведення Конкурсу, при умові розміщення інформації про внесення змін на Інтернет-сайтах Організаторів Конкурсу протягом двох робочих днів з дня прийняття таких змін.
7.3. Організатори Конкурсу має право відмовитися від проведення Конкурсу не пізніше, ніж за п'ятнадцять днів до дати закінчення терміну подачі заявок на участь у Конкурсі, зазначеної в оголошенні про проведення Конкурсу.
7.4. Функції з організації, проведення Конкурсу та затвердження результатів Конкурсу покладається на Оргкомітет.
7.3. Оргкомітет складається з представників Організаторів Конкурсу. З членів Оргкомітету Організаторами Конкурсу обираються голова та секретар Оргкомітету.
7.4. Рішення Оргкомітету приймається простою більшістю голосів з числа присутніх членів Оргкомітету. Рішення Оргкомітету фіксується у протоколі його засідання. Протокол ведеться секретарем Оргкомітету, підписується головою та секретарем Оргкомітету.