Публичное акционерное общество "Днепровский металлургический комбинат" - это крупнейшее предприятие промышленного комплекса Украины с полным металлургическим циклом

Стартує творчий конкурс

На честь 269-ї річниці міста Кам'янське на сторінках газети «ДМК. Діяльність. Думки. Коментарі» і в соціальній мережі FACEBOOK на сторінці Прес-центр з 15 серпня стартує конкурс селфі-фото "Люблю тебе, Кам'янське».

"Гаряча лінія" для металургів

Увага!!!

З 1 липня на Дніпровському меткомбінаті розпочинає роботу єдина «Гаряча лінія» ПАТ «ДМК».

Залишити своє звернення можливо наступним чином:

Особистий прийом керівництва ПАТ «ДМК»

З метою створення умов для безпосереднього звернення працівників комбінату до керівництва ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і структурних підрозділів генеральний директор ПАТ «ДМК» Олександр Подкоритов видав наказ «Про затвердження регламенту проведення особистого прийому».

Вірність сімейним традиціям

С.Луньова

У киснево-компресорному цеху прізвище Крейніковых відоме якщо не всім, то дуже багатьом. На Дніпровському меткомбінаті працювали і продовжують працювати нині чотири покоління цієї династії.

Пізнавати професію, граючи

 
І. Неділько
 
Футболки з логотипом ДМК, кепки з логотипом «Лісової казки», 10 квест-станцій і 10 загонів-учасників, багато цікавих конкурсів, волейбол і прекрасний настрій. У ДОК «Лісова казка» знову десант молодіжки з черговим профорієнтаційним квестом для юних відпочивальників.

ЛЮДИ КОМБІНАТУ. «Ми - команда, а значить, і нагорода спільна»

 

С. Луньова

Майстер з ремонту обладнання електроенергоремонтного цеху РСЦ Андрій ЯКОВЛЄВ, чий стаж роботи на ДМК перевищує 30 років, став єдиним, хто у переддень професійного свята металургів був удостоєний Почесної Грамоти Кабінету Міністрів України.

ДМК інвестував 17 мільйонів в капітальний ремонт кисневого блоку

К.Ульянова

На ПАТ «ДМК» триває цілеспрямована робота з капітальних ремонтів обладнання. У даний час у киснево-компресорному цеху проводиться капремонт повітрерозподільчої установки АКАР-40/35.

Професії, які нас обирають

С. Луньова

Понад 35 років працює на Дніпровському меткомбінаті контролер ОТК управління якістю продукції Тетяна Кушнір. Прийшовши на підприємство 19-річною дівчиною в 1983 році, вона відтоді жодного разу не зрадила обраній професії.

Молодь обирає ДМК!

 
 
Н.Холошенко, начальник відділу кадрів
 
У липні в навчальних закладах міста пройшли випускні та вступні іспити, захист дипломних робіт. Участь у цих заходах взяли представники служби персоналу і начальники цехів ДМК. Мета - залучення та працевлаштування талановитої молоді на підприємство, надання інформації про комбінат, його історію, традиції, поточну роботу.

11 СЕРПНЯ - ДЕНЬ БУДІВЕЛЬНИКА. Ми будуємо - значить, ми живемо!

 

С. Луньова

Щороку у другу неділю серпня в Україні відзначається професійне свято працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів - День будівельника. Ця професія - одна з найпотрібніших і шанованих, адже рух уперед неможливий без творення нового.

 
 

Вниманию работников!
На комбинате работает телефон «горячей линии» охраны труда
+38 098 180 18 29
Звонки и СМС, в том числе анонимные, принимаются круглосуточно!

 
Капітальний ремонт в ККЦ
 

Профорієнтаційний квест у ДОК "Лісова казка"

День будівельника