Архив новостей

Наставництво – мій шлях до кар’єрного зростання

К.Ульянова

Навчання молодих співробітників на робочому місці - невід'ємна частина корпоративної культури Дніпровського меткомбінату. Завдяки програмі «Наставництво ДМК» новачки професій металургійної галузі стають висококваліфікованими професіоналами під крилом досвідчених наставників.

Іменинники гарячого липня

Музей історії ДМК

Кажуть, взимку народжуються люди з міцним здоров’ям, навесні – романтики, а восени життя дарує нам прагматиків. А спекотний липень точно приводить у світ металургів – таких же гарячих і витривалих.

У нашому колективі трудиться 8 глав династій, іменини яких припадають саме на середину літа. 

Не зраджуючи своїй мрії і покликанню

І.Неділько

Якби зараз повернути юність, коли знаходився на порозі навчання, він би ні на мить не сумнівався і обрав би навчання. Якби повернутися у 2001, пан Вадим знову переступив би прохідну Дніпровського меткомбінату, аби потрапити в електроенергоремонтний цех. Бо Вадим Васильович на своєму місці. Як і на своєму місці портрет Вадима ЧЕПУРКА, електромонтера з ремонту та обслуговування устаткування ЕЕРЦ РСЦ, на Алеї трудової слави ім. М.А.Волобуєва. 

ОФIЦIЙНО. Метінвест став переможцем торгів із продажу виробничого комплексу Дніпровського меткомбінату

 
Дніпровський коксохімічний завод (ДКХЗ), що входить до Метінвесту, міжнародної вертикально інтегрованої групи металургійних і гірничодобувних компаній, (далі – «Метінвест» або «Група») став переможцем торгів із продажу єдиного майнового комплексу Дніпровського металургійного комбінату за 9,17 млрд грн (близько 340 млн доларів США). 26 липня в системі ProZorro відбулися торги за участю ДКХЗ як єдиного учасника. ДКХЗ переміг, одразу запропонувавши суму, що значно вища за стартову ціну торгів. Аукціон пройшов у рамках справи про банкрутство ДМК.
 

Безперервне вдосконалення. Система 5С в дії

Д.Гаркаленко, менеджер ВБВ

Минулого місяця фахівці ВБВ відвідали з плановим зовнішнім аудитом киснево-компресорний цех, з метою визначення ступеня функціонування системи 5С.

Сімейна традиція – бути кращими на роботі

Музей історії ДМК

Ми продовжуємо нашу розповідь про трудові династії Дніпровського меткомбінату. Одна з таких династій, якими за правом пишається ДМК, – Сирота-Скітікови, сумарний трудовий стаж якої – понад 174 роки.

Готуй сани влітку – перехід на альтернативне опалення триває

І.Неділько

Аби взимку не потерпати від холоднечі, а забезпечити цеховикам комфортні умови праці, аби скоротити витрати на енергоносії, адміністрацією підприємства було прийнято рішення у рамках співпраці з компанією YASNO енергоефективність перевести деякі структурні підрозділи Дніпровського меткомбінату на джерела альтернативного теплозабезпечення. Наразі повним ходом здійснюється монтаж нового обладнання.

Хімія пані Ольги: із юнацького захоплення – в улюблену роботу

І.Неділько

Ольга ФОМЕНКО, інженер-лаборант розробки стандартних зразків цеху випробувань управління якості продукції, ще з юності любила хімію, і сьогодні називає цю точну науку магією перетворення. Тому й обрала професію лаборанта, тому й має стаж більше 38 років, тому й носить звання Гордість комбінату. Бо коли роботу любиш, коли самовдосконалюєшся, то й результати діяльності високі.

Поважний ювілей видатної людини

К.Ульянова

Впізнавана та шанована на комбінаті особистість, чуйна та надійна в колективі людина, неординарний, вишуканий чоловік, справжній боєць по життю… Днями свій 60-річний ювілей відзначив Сергій Миколайович Челак, який вже 19 років є головою громадської організації «Союз Чорнобиль України» ДМК.

Академія доменника: освіта впродовж життя

О.Кондратенко, начальник бюро освітніх проектів УНтаРП

Щоб бути ефективними та не відставати від сучасних технологій, людям необхідно постійно поповнювати та розширювати свої знання.

У травні цього року на Дніпровському меткомбінаті стартувала Академія доменника – навчальний проект, який полягає у розвитку працівників за напрямком виробничої діяльності, дає змогу освоювати спеціальні технічні знання, нові технології та обладнання з метою підвищення продуктивності та ефективності праці.

 
 

До уваги працівників!

На комбінаті працює телефон «гарячої лінії» охорони праці

+38 (098) 180 18 29

Дзвінки та SMS, в тому числі анонімні, приймаються цілодобово!

На Дніпровському меткомбінаті працює єдина «Гаряча лінія» ПАТ «ДМК».

Залишити своє звернення можливо наступним чином:

        067 321 59 08 (в будні, з 8-00 до 16-45)

        hotline@dmkd.dp.ua

 (цілодобово)

       viber - 067 321 59 08 (цілодобово)

       telegram - 067 321 59 08 (цілодобово)

Дзвінки приймаються від працівників та ветеранів праці підприємства.

 
Лазні для доменників після капремонту
 

День металурга

Гордість комбінату. Ірина Самарець