Архив новостей

Прагну перевершити себе у професії

К.Ульянова

Відшукати причину несправності деталі чи механізму, розробити чіткий план щодо її усунення і послідовно виконати необхідну технічну операцію. Саме за таким, здавалося б, нескладним алгоритмом працюють слюсарі-ремонтники. Проте їх роботу легкою не назвати, навпаки, це фізично важка і дуже відповідальна професія. Адже від праці слюсарів часто залежить безперебійність роботи усього підприємства. Одним з найдосвідченіших слюсарів-ремонтників ЦРМО РСЦ є Вадим ІГНАТЬЄВ, який вже близько 25 років працює на комбінаті і сьогодні заслужено має звання Гордості ДМК.

Молодіжна нагорода для найактивніших

К.Ульянова

Є на Дніпровському меткомбінаті добра традиція – до Дня молоді відзначати нагородами кращих молодих працівників підприємства. Щорічно почесної премії удостоюються найактивніші, талановиті та ініціативні. Напередодні свята в молодіжній кімнаті ДМК відбулася церемонія нагородження «Лауреат молодіжної премії-2021».

Вітання керуючого санацією ПАТ «Дніпровський меткомбінат» Олексія Сокола з Днем Конституції України

Шановні працівники та ветерани комбінату, кам’янчани!

28 червня ми святкуємо День Конституції України. День, у який наша держава 25 років тому отримала найголовніший документ, що затвердив правові основи незалежної України, її суверенітет та територіальну цілісність.

Стабільний кремній - показник рівної і економічної роботи доменної печі

О. Гончаров, менеджер ВБВ ПЕУ

Доменний процес - сукупність фізико-хімічних явищ, що протікають в працюючій доменній печі. Шихтові матеріали, які завантажуються у доменну піч - кокс, залізовмісні компоненти (агломерат, окатиші) і флюс - в результаті протікання доменного процесу перетворюються в чавун, шлак і доменний газ.

У ТЕЦ Дніпровського меткомбінату сталося загоряння

24 червня у турбінному цеху ТЕЦ Дніпровського меткомбінату підрядна організація проводила роботи з технічного обслуговування турбоповітродувки №5. Через неправильне поводження з вогнем сталося загоряння спецодягу, внаслідок чого два робітника підрядника отримали опіки.

Причини загоряння встановлюються комісією спеціального розслідування.

Династія Волох: сумлінна праця, технічна творчість, соціальна відповідальність

Музей історії ДМК

Ці три принципи – основа трудового життя ще однієї династії металургів Дніпровського меткомбінату. Саме ними керуються вже три покоління великої дружної сім’ї, очолює котру сьогодні начальник групи ЛРІТ Віталій Волох. Загальний стаж династії Волохів – понад 200 років, восьмеро її представників працювали і працюють на підприємстві, починаючи з 1950 року.

Відповідальна справа стильної жінки

К.Ульянова

Працювати в дружньому колективі величезного металургійного підприємства  – то її щаслива доля, якій вона завжди буде вдячна. Бо безмежно любить обрану справу і працює сумлінно і досконало на ДМК вже багато років. І, напевне, немає на комбінаті такого відділу, де б не знали Марину СКРИПНІК, провідного економіста відділу контролінгу планово-економічного управління, і такої людини, яка б негативно відгукнулася про цю жінку. У своєму підрозділі вона – одна з найкращих, тому заслужено представляє свій колектив на Алеї трудової слави ім. М.А.Волобуєва.

35-та ДПРЧ ІНФОРМУЄ. Рятувальники – для мешканців гуртожитку ДМК

О.Яременко, інспектор 35-ї ДПРЧ 2-го ДПРЗ капітан служби ЦЗ

Аби навчити людей правилам пожежної безпеки та запобігти виникненню пожеж, інспекторським складом 35-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об'єктів проведено профілактично-роз’яснювальну роботу з мешканцями гуртожитку ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

З професійним святом, «білі халати» ДМК!

К.Ульянова

Щороку у третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника, який святкуватиме і численний колектив медико-санітарної частини ДМК. Напередодні визначної дати в актовому залі МСЧ відбулися урочисті збори за участю почесних гостей. Вітали лікарів, медсестер та санітарів – усіх, хто пов'язав своє життя з найблагороднішою професією – оберігати людське здоров'я.

Школа професіоналів+ у доменному цеху

Д.Яковчук, провідний інженер відділу технічного навчання і розвитку персоналу

На Дніпровському металургійному комбінаті вже не перший рік проводиться проблемно-орієнтоване навчання Школа професіоналів+ (FactorSkills+). За підсумками проекту, реалізованого для газівників доменного цеху, одні з кращих результатів демонструє Дмитро Єрьомін.

 
 

До уваги працівників!

На комбінаті працює телефон «гарячої лінії» охорони праці

+38 (098) 180 18 29

Дзвінки та SMS, в тому числі анонімні, приймаються цілодобово!

На Дніпровському меткомбінаті працює єдина «Гаряча лінія» ПАТ «ДМК».

Залишити своє звернення можливо наступним чином:

        067 321 59 08 (в будні, з 8-00 до 16-45)

        hotline@dmkd.dp.ua

 (цілодобово)

       viber - 067 321 59 08 (цілодобово)

       telegram - 067 321 59 08 (цілодобово)

Дзвінки приймаються від працівників та ветеранів праці підприємства.

 
Лазні для доменників після капремонту
 

День металурга

Гордість комбінату. Ірина Самарець