Архив новостей

ДМК: у травні – близько півмільйона масок для персоналу

У ПАТ «Дніпровський меткомбінат» безперебійне забезпечення працівників необхідними ЗІЗ залишається пріоритетним. Це рішення Штабу оперативного реагування, підготовки і реалізації превентивних та профілактичних заходів щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції.

На ДМК ввели в роботу міксер

К.Ульянова

У конвертерному цеху Дніпровського меткомбінату завершився капітальний ремонт міксера. У визначений термін повністю замінили вогнетривку кладку корпусу агрегату та виконали супутні роботи з ремонту електрообладнання.

Протипожежні тренування: відпрацювати, щоб вберегти

К.Ульянова

На Дніпровському меткомбінаті в посиленому режимі проводяться протипожежні тренування. Мета – навчити персонал оперативних дій при виникненні надзвичайної ситуації та під час евакуації, а рятувальникам дати змогу досконало відпрацювати свої навички, адже саме вони стоять на захисті підприємства і Кам’янського.

Котлярови: півтора століття сумлінної праці

Музей історії ДМК

Саме такий загальний стаж у дружної сім’ї, головою якої сьогодні є Марина Василівна Котлярова – інженер управління мотивації та організації праці підприємства.

Керує краном, ніби власним авто

К.Ульянова

На запаморочливій висоті у крихітній кабінці з пультом керування – чарівна та усміхнена дівчина, що може вмить підняти й перетягти на відстань багатотонні вантажі, не мигнувши й оком. Дивно звучить, тільки не для неї, бо це її професія – машиніст крану металургійного виробництва конвертерного цеху. Усе це про Анастасію АБРОСОВУ, яка за свої старання та любов до обраної професії отримала звання Гордості комбінату. 

З угару - в придатне виробництво

С. Ганжа, старший менеджер ОНБ ПЕУ

Працювати з технологічними інструкціями й іншими розпорядчими документам - це обов'язок всіх співробітників нашого комбінату. Проте, все міняється - з'являються нові завдання, які вимагають кращих рішень, для яких виникає необхідність виходу за рамки існуючих інструкцій. Одне з таких рішень було розглянуте на засіданні комітету підприємства із Системи подачі пропозицій (СПП).

Почесний донор – металург ДМК

К.Ульянова

Добровільне донорство крові стало вже частиною життя для багатьох працівників Дніпровського меткомбінату, і що не день бажаючих допомогти тим, хто потребує переливання крові, стає більше. Адже це і почесно, і корисно для здоров’я. Ще один працівник ДМК удостоївся звання почесного донора України – Олександр ПЕРЕДІСТИЙ, грануляторник дільниці вогненно-рідких шлаків доменного цеху.

ДМК готується до реконструкції на двох доменних печах

Л.Терентьєва

На Дніпровському меткомбінаті планується реалізація проекту «Реконструкція системи охолодження холодною хімічно очищеною водою сталевих холодильних плит заплічиків та 1-4 рядів шахти ДП №9 і ДП №1М з проектуванням об'єднаної насосної станції в доменному цеху».

Система розвитку лінійних керівників: підсумки 1-го кварталу 2021 року

Н.Холошенко, начальник управління підбору та комплектації персоналу

На Дніпровському меткомбінаті успішно реалізується HR-програма «Система розвитку лінійних керівників».

Данина поваги сімейним трудовим традиціям

Музей історії ДМК 

Проект «Трудові династії» цієї весни знайшов ще один напрямок. Це вшанування у трудових колективах ювілярів – представників династій і іменинників – глав династій. На змінно-зустрічних зборах у підрозділах підприємства на кілька хвилин переривається звичайний виробничий процес і звучать теплі слова на адресу винуватців урочистостей.

 
 

До уваги працівників!

На комбінаті працює телефон «гарячої лінії» охорони праці

+38 (098) 180 18 29

Дзвінки та SMS, в тому числі анонімні, приймаються цілодобово!

На Дніпровському меткомбінаті працює єдина «Гаряча лінія» ПАТ «ДМК».

Залишити своє звернення можливо наступним чином:

        067 321 59 08 (в будні, з 8-00 до 16-45)

        hotline@dmkd.dp.ua

 (цілодобово)

       viber - 067 321 59 08 (цілодобово)

       telegram - 067 321 59 08 (цілодобово)

Дзвінки приймаються від працівників та ветеранів праці підприємства.

 
Лазні для доменників після капремонту
 

День металурга

Гордість комбінату. Ірина Самарець