Архив новостей

Офіційно: у ПАТ «ДМК» карантин продовжено до 30 квітня

З метою забезпечення умов для сталої роботи підприємства, недопущення виникнення та неконтрольованого розповсюдження вірусної інфекції на ДМК до 30 квітня 2021 року продовжено заходи карантину.

За штурвалом повітророзподільного «корабля»

К.Ульянова

Тендітна жінка з чарівними очима та доброю посмішкою, яка надихається своєю роботою і колективом, а колеги пишаються її успіхами, називаючи почесним званням «наша гордість». Усе це про Ольгу ДРОБЕЦЬКУ, що працює апаратником повітроподілу киснево-компресорного цеху ДМК. Саме їй випала честь представляти свій колектив на Алеї трудової слави ім. М.А.Волобуєва.

Навчання онлайн: старт покладено!

А.Євланьєва, фахівець з тренінгів управління навчання та розвитку персоналу

З кожним роком все популярнішим стає дистанційне навчання. Управління навчання і розвитку персоналу комбінату вдосконалює способи отримання знань співробітниками на підприємстві. Проводиться активна робота з переформатування тренінгових програм для співробітників у формат вебінарів. Адаптовані програми навчання за напрямами: Практики регулярного менеджменту (модулі «Постановка задач» і «Зворотний зв'язок»), «Нестандартне мислення», «Тайм-менеджмент», на стадії розробки вебінар з хвилюючою тематикою «Публічні виступи».

АКТУАЛЬНО. Їдальні ДМК знову працюють

К.Ульянова

З 22 березня на комбінаті відновили гаряче харчування їдальні №№24, 34, 37, 40.

СПП працює: нестандартні рішення прокатників, що дають економічний ефект

Ю.Григоренко

Від командної ініціативи до впровадження у виробництво – такий шлях вирішення задач, спрямованих на вдосконалення виробничих процесів, проходять учасники програми СПП в основних підрозділах комбінату. Наразі команда фахівців-прокатників, поєднавши нестандартний підхід із досвідом, досягла поставленої мети – зниження витратних коефіцієнтів металу при освоєнні прокатки круглих профілів малого перерізу.

Щаслива випадковість привела на ДМК

 

К.Ульянова

Любити бухгалтерську справу...  Любити так, що з радістю йти на роботу, ділитися знаннями з колегами і працювати бухгалтером аж до самої пенсії. Більш того, працювати так, що бути удостоєною честю називатися Гордістю комбінату.

Знайомтеся ще з однією нашою колегою, чий портрет, як однієї з кращих працівниць підприємства, торік з'явився на Алеї трудової Слави ім. М. Волобуєва. Тетяна Шевчук розповідає про свій кар'єрний шлях і любов до професії.

Дорожная экокарта

Система визнання молодих працівників

Г.Коваленко, т.в.о. начальника управління внутрішніх комунікацій

Сьогодні краще, ніж вчора, а завтра краще, ніж сьогодні, або Вранці результат, а ввечері гроші

С.Ганжа, старший менеджер ВБВ ПЕУ

Кон'юнктура сучасної металургійної промисловості змінюється щомісячно – вчорашня актуальність сьогодні стає застарілою. Зважаючи на те, що існують обставини, вплинути на які зсередини не уявляється можливим (ціни на ресурси, на продукцію та інше)  єдиним шляхом виживання металургів є оптимізація виробничих процесів. Для того, щоб сьогодні компенсувати негативний вплив зовнішніх факторів потрібно працювати краще, ніж вчора – виробляти більше, витрачаючи менше. Менше палива для виробництва агломерату, менше коксу для чавуну, чавуну для сталі, сталі для товарного прокату… Також важливо максимально застосовувати відносно менш затратні замінники  вторинну сировину. Ось основні напрямки беззатратної оптимізації (операційних поліпшень), які є головними критеріями оцінки стараннь металургів у боротьбі за місце у сьогоденному конкуретному світі.

У березні – майже півмільйона масок для працівників ДМК

За рішенням Штабу оперативного реагування, підготовки і реалізації превентивних та профілактичних заходів щодо недопущення розповсюдження вірусу у березні на Дніпровський меткомбінат надходять антивірусні вантажі.

 
 

До уваги працівників!

На комбінаті працює телефон «гарячої лінії» охорони праці

+38 (098) 180 18 29

Дзвінки та SMS, в тому числі анонімні, приймаються цілодобово!

На Дніпровському меткомбінаті працює єдина «Гаряча лінія» ПАТ «ДМК».

Залишити своє звернення можливо наступним чином:

        067 321 59 08 (в будні, з 8-00 до 16-45)

        hotline@dmkd.dp.ua

 (цілодобово)

       viber - 067 321 59 08 (цілодобово)

       telegram - 067 321 59 08 (цілодобово)

Дзвінки приймаються від працівників та ветеранів праці підприємства.

 
Лазні для доменників після капремонту
 

День металурга

Гордість комбінату. Ірина Самарець