Архив новостей

ДМК перерахував до бюджету міста 582 мільйони гривень

 

26 лютого на сесії Кам'янської міської ради за ініціативою міського голови Андрія Білоусова було прийнято звернення депутатів до керівництва ПАТ «Дніпровський меткомбінат» (ДМК), ПрАТ «ДКХЗ» і ПрАТ «ЮЖКОКС» з питання платежів за оренду земельних ділянок - вони, нібито, виконані не в повному обсязі. Депутати Кам'янського виступили зі зверненням до керівників підприємств та Ріната Ахметова з проханням втрутитися в ситуацію і посприяти вирішенню даного питання. При цьому вказується, що ПАТ «ДМК» входить до сфери впливу компанії СКМ Ріната Ахметова.

Офіційно: у ПАТ «ДМК» карантин продовжено до 31 березня

 

З метою забезпечення умов для стійкої роботи підприємства, недопущення виникнення та неконтрольованого поширення вірусної інфекції на ДМК до 31 березня 2021 року продовжено заходи карантину.

ОФІЦІЙНО Про роботу комбінату 8 Березня

З метою забезпечення сталої роботи підприємства, дотримання трудової і виробничої дисципліни, раціонального використання робочого часу, а також створення сприятливих умов для святкування у ПАТ «Дніпровський меткомбінат» видано наказ «Про роботу комбінату 8 Березня».

Залізничної справи майстер

К.Ульянова

Він щозміни заходить у кабіну машиніста і відправляється у дорогу. Він на звук відчуває поломки двигуна, із закритими очима може об’їхати територію підприємства прокладеними рейками. Він – професіонал і 20 років працює машиністом тепловозу на ДМК. Знайомтеся, Олексій Перетятько – Гордість комбінату.

Нагороди найкращим

 

Дніпровський металургійний комбінат 2 березня відзначатиме свій 132-й День народження. З нагоди цієї дати керівництвом ДМК підписаний наказ «Про святкування 132-ї річниці з Дня заснування комбінату».

Система розвитку лінійних керівників: підсумки 4-го кварталу 2020 року

Н.Холошенко

На Дніпровському меткомбінаті успішно реалізується HR-програма  «Система розвитку лінійних керівників». У 4 кварталі 2020 року продовжено масштабування програми – до рейтингування лінійних керівників додалися: цехи ремонтно-сервісного центру – цех ремонту металургійного устаткування, ремонтно-механічний цех, електроенергоремонтний цех; управління залізничного транспорту; управління інформаційних технологій; управління якості продукції.

ДМК: нові можливості на базі IP-технологій

К.Ульянова

На Дніпровському меткомбінаті триває технічне переозброєння в сфері телефонного зв'язку. Якісна IP-телефонія, можливість проведення аудіо- і відеоконференцій, широкий спектр додаткових сервісів – усе це відтепер здійснюватиме об'єднана цифрова телекомунікаційна система ДМК.

На ДМК продовжується робота з убезпечення персоналу від розповсюдження вірусної інфекції

За рішенням Штабу оперативного реагування, підготовки і реалізації превентивних та профілактичних заходів щодо недопущення розповсюдження вірусу у лютому 2021 року ДМК працює в умовах карантину. На підприємстві пріоритетним залишається повне своєчасне забезпечення працівників засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.

Династія справжніх залізничників

Наша сьогоднішня розповідь - про династію Рибалкооліщук, чий підтверджений сумарний трудовий стаж на Дніпровському меткомбінаті становить 217 років.

СПП - спрощення збірки грейфера

Креативне мислення в роботі здатне народжувати нові ідеї з вдосконалення виробничих процесів та знарядь праці підприємства. В черговий раз це доводить Система подачі пропозицій ДМК та її талановиті винахідники.

 
 

До уваги працівників!

На комбінаті працює телефон «гарячої лінії» охорони праці

+38 (098) 180 18 29

Дзвінки та SMS, в тому числі анонімні, приймаються цілодобово!

На Дніпровському меткомбінаті працює єдина «Гаряча лінія» ПАТ «ДМК».

Залишити своє звернення можливо наступним чином:

        067 321 59 08 (в будні, з 8-00 до 16-45)

        hotline@dmkd.dp.ua

 (цілодобово)

       viber - 067 321 59 08 (цілодобово)

       telegram - 067 321 59 08 (цілодобово)

Дзвінки приймаються від працівників та ветеранів праці підприємства.

 
Лазні для доменників після капремонту
 

День металурга

Гордість комбінату. Ірина Самарець